The economic integration of Ukraine into the EU: the need, benefits and possible risks
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
Expediency of participation of Ukraine in regional integration associations is investigated and argued. The conditions and opportunities of Ukraine's integration into the EU are displayed. Attention is drawn to the risks and threats that may arise in the implementation of the Association Agreement and free trade zone with the EU. Measures realization of that will allow avoiding negative consequences and getting a high socio-economic effect from eurointegration are offered.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.
УГОДА
ПРО ПЕРЕДАЧУ АВТОРСЬКИХ ПРАВ
Я, автор статті/Ми, автори рукопису статті _______________________________________________________________________
у випадку її прийняття до опублікування передаємо засновникам та редколегії наукового видання «Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Серія «Економічні науки» такі права:
1. Публікацію цієї статті українською (англійською, російською, польською) мовою та розповсюдження її друкованої версії.
2. Розповсюдження електронної версії статті через будь-які електронні засоби (розміщення на офіційному web-сайті журналу, в електронних базах даних, репозитаріях, тощо).
При цьому зберігаємо за собою право без узгодження з редколегією та засновниками:
1. Використовувати матеріали статті повністю або частково з освітньою метою.
2. Використовувати матеріали статті повністю або частково для написання власних дисертацій.
3. Використовувати матеріали статті для підготовки тез, доповідей конференцій, а також усних презентацій.
4. Розміщувати електронні копії статті (зокрема кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного web-сайту журналу) на:
a. персональних web-pecypcax усіх авторів (web-сайти, web-сторінки, блоги, тощо);
b. web-pecypcax установ, де працюють автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);
с. некомерційних web-pecypcax відкритого доступу (наприклад, arXiv.org).
Цією угодою ми також засвідчуємо, що поданий рукопис відповідає таким критеріям:
1. Не містить закликів до насильства, розпалювання расової чи етнічної ворожнечі, які викликають занепокоєння, є загрозливими, ганебними, наклепницькими, жорстокими, непристойними, вульгарними тощо.
2. Не порушує авторських прав та права інтелектуальної власності інших осіб або організацій; містить всі передбачені чинним законодавством про авторське право посилання на цитованих авторів та / або видання, а також використовувані в статті результати і факти, отримані іншими авторами чи організаціями.
3. Не був опублікований раніше в інших видавництвах та не був поданий до публікації в інші видання.
4. Не включає матеріали, що не підлягають опублікуванню у відкритій пресі, згідно з чинним законодавством.
____________________ ___________________
підпис П.І.Б. автора
"___"__________ 20__ р.
Посилання
Колодко Гж. Глобализация, трансформация, кризис – что дальше?/Гж. Колодко. – М.:- Магістр, 2012. – 176с.
Булана О. Державна підтримка підприємств реального сектора економіки в Україні в умовах її інтеграції у СОТ і ЄС/ О. Булана//Економіка України. – 2011. – №2. – С.68-78.
Власик О.С.Фінансові аспекти розширення ринків збуту та стимулювання розвитку внутрішнього ринку в умовах запровадження зони вільної торгівлі з ЄС/ О,С. Власик// Фінанси України. – 2014. №4. – С.46-60.
Бурлай Т.В. Актуальні проблеми зайнятості в новоінтегрованих країнах ЄС: уроки для України / Т.В. Бурлай // Економіка і прогнозування. – 2012. – №2. – С.71-85.
Шубравська О.В. Інтеграційні перспективи України: перспективи і ризики для аграрного сектору / О.В. Шубравська, К.О. Прокопенко // Економіка України. – 2014. – № 1. – С.63-73.
Гасанов С.С. Напрями формування фіксальної політики в аспекті асоціації України з ЄС/ С.С. Гасанов, В.П. Кудряшов, Р.Л. Балакін// Фінанси України. – 2014. - №1. – С. 22-38.
Голуб А. Патологическая анатомия Євросоюза /А. Голуб// Пульс.- 2013. – №7. – С.2 – 46.
Колодко Гж. Глобалізація і перспективи розвитку постсоціалістичних країн. – К.: «Основні цінності», 2002. – 248с.
Новицький А. Дорога на Брюссель / А.Новицький // Пульс. – 2013. - №8. – С. 5-40.
Осташко Т. Ризики для сільського господарства від встановлення зони вільної торгівлі з ЄС/ Т. Осташко // Економіка України. – 2011. – №3. – С.57-69.
Григор’єв Г.С. Місце України в європейській системі розподілу праці /Г.С. Григор’єв// Конвергенція економік України та Європейського союзу: проблеми і перспективи: [зб.наук.пр.]. К., 2012. – С.62-69.