Конфлікт інтересів
Редакційна політика журналу ґрунтується на принципах прозорості, академічної доброчесності та відповідності міжнародним стандартам етики наукових публікацій, зокрема рекомендаціям Комітету з публікаційної етики (COPE) та практикам провідних наукових видань, індексованих у Scopus і Web of Science.
Будь-яка інформація, отримана в процесі рецензування рукописів, є конфіденційною та не може бути використана редакторами, членами редакційної колегії чи рецензентами для отримання особистої вигоди, наукової переваги або передання третім особам. Рецензування здійснюється виключно з метою наукової експертизи та вдосконалення якості публікацій.
Редактори, рецензенти та члени редакційної колегії зобов’язані декларувати будь-який реальний або потенційний конфлікт інтересів, який може вплинути на об’єктивність розгляду рукопису. Конфлікт інтересів може виникати внаслідок наукового, професійного, фінансового, інституційного, особистого або іншого характеру взаємовідносин із авторами, організаціями або установами, пов’язаними з поданими матеріалами.
Головний редактор у разі наявності конфлікту інтересів щодо конкретного рукопису зобов’язаний заявити про самовідвід та передати повноваження щодо прийняття рішень іншому члену редакційної колегії. Особи, залучені до редакційного процесу, не беруть участі в розгляді, рецензуванні чи прийнятті рішень щодо рукописів у випадках наявності будь-яких обставин, що можуть поставити під сумнів їхню неупередженість.